Třetí den nového školního roku odjely všechny děti na dvoudenní adaptační pobyt do Českých Petrovic. První dopoledne bylo v režii lektorek z Krajského centra primární prevence z Ústí nad Orlicí, které si pro nás připravily program v rámci projektu „Spolu a bezpečně 2“.
Po poledním odpočinku jsme absolvovali procházku na nedalekou rozhlednu Amálka. Následoval večer plný her a zábavy, který byl ukončen světelnou show v podání našich dětí.
Druhý den pokračovaly hry na podporu vzájemné komunikace a spolupráce, překonávání ostychu a osobních bariér.
Příjemné ubytování nám opět nabídla Horská chata Na Rozcestí, kde nám byly dopřány útulné pokojíčky se sociálním zázemím.
Na tento projekt byl poskytnut finanční příspěvek od Pardubického kraje ve výši 10 000 Kč.