V pátek 12. února se všichni žáci školy vydali s myslivcem – panem Švorcem do lesa ke krmelci. Naše spolupráce trvá již bezmála 15 let – začíná podzimním sběrem kaštanů, vrcholí společnou vycházkou do lesa ke krmelci. I tentokrát jsme byli pozornými posluchači při jeho vyprávění o lese, o zvířátkách, sledovali jsme stopy zvířat (lišky, srnky, zajíce, kuny),  poznávali zvířátka dle obrázků, rozpoznávali stromy napadené kůrovcem. U krmelce každý z nás nasypal zvířátkům něco dobrého na zub – staré pečivo, jablka, mrkev (kaštany jsme na podzim žádné nenašli).

Děkujeme panu Švorcovi za krásně prožité dopoledne plné zážitků, za obrázky zvířátek a sladkosti, které pro nás měl připraveny. A těšíme se na společnou výpravu ke krmelci zase za rok.