Barevný týden v naší třídě.

Od 18. do 21. listopadu proběhl na naší škole Barevný týden. Snažili jsme se poctivě dodržovat pravidla a každý den jsme přišli do školy v oblečení určené barvy. Někdy dalo našim maminkám víc práce najít tričko nebo mikinu zrovna té barvy, kterou jsme potřebovali, ale ten, kdo přišel do školy v dané barvě, mohl počítat s tím, že se mu vyhne špatná známka a všechny prověrky a zkoušení. U nás ve třídě jsme si i o barvách povídali. Řekli jsme si, že červená je barva teplá a pro nás je důležitá naše červená krev, žlutou barvou na nás  svítí sluníčko, modrou má životodárná voda a zelenou všechny lesy, které pro nás vyrábějí kyslík. Na ty nejzákladnější barvy v životě nezapomeneme, ale teď zas chvíli budeme nosit černou, fialovou, hnědou, oranžovou, růžovou......

Vaši druháci a třeťáci.