Naše úspěchy  2007/2008

SOUTĚŽ - PEXESO

LOGO  KRÁLICKÉHO  SNĚŽNÍKU

Ve školním roce 2007/2008 jsme se zapojili do krajské výtvarné soutěže o vytvoření loga Králického Sněžníku -  lokality pardubického kraje NATURA 2000, kde jsme uspěli na těchto místech:

2. místo - Dana Klimešová, 8. ročník

3. místo - Jakub Novák a Robert Mucha, 8. a 9. ročník

Žákům gratulujeme a přejeme další malířské úspěchy!

ZVÍŘÁTKOVÉ  PEXESO

Ekologické středisko Paleta Pardubice vyhlásila soutěž ve vytvoření Zvířátkového pexesa. Celá škola se tedy pustila do kreslení dvojic zvířátek. Odeslaná pexesa byla vystavována na Animalfestu v Pardubicích, kde jeho návštěvníci rozhodovali o výherci. Stala se jím naše škola!!  Jak milé překvapení….  Získali jsme krásné 1. místo a cenou pro vítěze byly 2 výukové programy v Paletě Pardubice, kam jsme se vypravili s celou školou během ekologického týdne.

Všem děkujeme….. výlet se nám moc líbil.

JARNÍ   PROBUZENÍ

Jaro jsme vítali mimo jiné i jeho malováním, kreslením… připojili jsme se tak k dalším školám, které odesílaly práce svých žáků  do krajské soutěže s názvem Jarní probuzení. Tato soutěž byla pro naši školu úspěšná. Žákyně 4. ročníku Růžena Kančiová získala za svůj ptačí strom krásné  2. místo! Gratulujeme!!

DEN  ZEMĚ

U příležitosti výstavy žákovských prací ke Dni Země, pořádanou Českým svazem ochránců přírody Choceň,  jsme v kategorii speciálních škol obdrželi  ocenění za prostorové práce žáků, zhotovené v hodinách pracovní výchovy. Soutěžilo se též ve výtvarných dílech, kde čekalo na žáka Jakuba Cejnara krásné 2. místo a odměna v podobě věcné ceny.

A nám nezbývá, než všem malířům za jejich úspěchy v tomto školním roce gratulovat.... !!!